سیستم تله پوز سیستمی جهت عملیات پرداخت بانکی از طریق تلفن ثابت یا موبایل می باشد .در سیستم دستگاه پوز بدین قرار است که هر شخص یا سازمانی یک دستگاه فیزیکی پوز در اختیار دارد که هر کارتی که مشتری در این دستگاه پوز بکشد با وارد کردن رمز خود مبلغ وارد شده در دستگاه به حساب شخص یا سازمان صاحب دستگاه واریز می شود.در سیستم تله پوز هر صندوق شماره تلفنی دارد که هرکس با آن تماس بگیرد با دادن شماره کارت و رمز دوم می تواند مبلغ را وارد نماید که این مبلغ به حساب صندوق واریز می شود. در سیستم تله پوز ما امکان دادن کد ussd(*7--*شماره صندوق#) را به همراه اپلیکیشن موبایلی هم فراهم کردیم .این سیستم مجزا از سیستم حسابداری می باشد و هیچ تغییری در سیستم حسابداری نمی دهد


اخطار!برای شروع کار با این سیستم ابتدا باید کد کاربری به همراه رمز در سیستم حسابداری تعریف گردد و به مشتری داده شود که مشتری می تواند با آن تمام عملیات ذیل انجام دهد.
 1. انتقال پول از حساب به حساب دیگر صندوق: پول از حساب پس انداز به حساب جاری یا بالعکس منتقل کند.
 2. انتقال پول از حساب بانکی به حساب قرض الحسنه:پول از حساب بانکی به یکی از حساب های قرض الحسنه واریز می شود.
 3. انتقال پول از حساب قرض الحسنه به بانک:از هر کدام از حساب های قرض الحسنه می توان پول به حساب بانکی واریز نمود.
 4. موجودی حساب:می توان از گردش حساب هر کدام از حساب های قرض الحسنه آگاهی پیدا نمود.
 5. گردش حساب
 6. استعلام وضعیت (پاس شده یا خیر)چک های های سرحساب.
 7. استعلام امتیاز وام
 8. ثبت نام وام:در این قسمت مشتری با وارد کردن مبلغ و تعداد قسط وام درخواستی کد پیگیری دریافت کرده و مسئول وام با دیدن نام مشتری،امتیازوام،مبلغ وام و تعداد اقساط در مورد وام تصمیم گیری کرده و مشتری می تواند با همان کد پیگیری داده شده از نتیجه درخواست خود اطلاع پیدا کند.
 9. پرداخت وام
 1. صندوق داران صندوق قرض الحسنه  می توانند با سیستمی که در اختیار دارند با شماره کارت و رمز دوم مشتری، پول به حساب صندوق واریز نمایند و یا پول را از حسابی به حساب دیگر پایا کنند
 2. گزارشات متنوع از پرداخت ها ، واریز ها ، گردش حساب ها و غیره .....
 3. تماس خودکار سیستم با تلفن ثابت یا موبایل اشخاص بدهکار صندوق:در این روش سیستم به طور خودکار با شخص بدهکار تماس گرفته و تعداد اقساط معوقه و مبلغ بدهکاری را اعلام نموده و گزارش آن اعم از جواب دادن ، رد تماس ، مشغول بودن و حتی میزان زمان گوش دادن به پیغام را نمایش می دهد
 4. ارتیاط با کارکنان : در این روش می توان به هر کارمندی یک شماره داد که مشتریان می توانند با آن شماره با کارکنان ارتباط برقرار کرده و در خواست خود را بیان کنند و بعد از مکالمه مشتریان می توانند به کارمند طرف صحبت شان امتیاز دهند حتی می توان این مکالمه را ضبط نمود.نکته حائز اهمیت در این روش این است که می توان در شماره اختصاص داده شد به کارمند آن شماره یک شماره دیجیتال،مویایل و یا یک شماره ثابت یاشد.
 5. انتقاد و پیشنهادات : مشتریان می توانند در این قسمت نظرات خود را در باب  مدیریت  صندوق بیان نموده و مکالمه ضبط شده آنها برای مدیریت قابل پخش خواهد بود .
 6. سیستم چت کارمندان:کارمندان می توانند در صورت لزوم پیغام و یا فایل  بین یکدیگر تبادل کنند .
 7. امکان ارسال و دریافت فکس
 8. استعلام تسهیلات بانکی: امکان استعلام تسهیلات فرد توسط کد ملی فراهم است به صورتی که در هر بانکی تسهیلات گرفته باشد با جزییات مبلغ وام،تعداد قسط و اقساط معوقه داده می شود.
 9. استعلام چک برگشتی:با داشتن کد ملی فرد می توان لیست چک های برگشتی به همراه مبلغ را در هر بانکی دریافت نمود.
 10. استعلام وضعیت متقاضی وام :در این روش تمام صندوق های قرض الحسنه ای که از این برنامه استفاده می کنند به هم وصل و می توانند با کد ملی شخص متقاضی وضعیت وی را استعلام کنند.
 11. امکان تعریف بلک لیست برای تماس نگرفتن اعضای بلک لیست با سیستم و تعیین لیست سفید که فقط اعضای مشخصی با سیستم تماس بگیرندوامکان فعال و غیر فعال کردن تمام امکانات ذکر شده در بالا، تعیین دسترسی به کارمندان به قسمت های مختلف سیستم و محدود کردن مشتریان به امکانات سیستم.
 12. امکان پیج کارمندان
 13. داشتن گزارشات متنوع از ریز تماس های گرفته شده،گزارش ماهانه و سالیانه تماس وغیره .....
 1. تبدیل شماره حساب به شبا
 2. استعلام شبا
 3. دریافت لیست کارت‌های شتابی
 4. مانده موجودی کارت
 5. مانده موجودی حساب
 6. استعلام تسهیلات
 7. تبدیل شماره کارت به شبا
 8. استعلام چک برگشتی
 9. تبدیل شماره کارت به حساب
 10. دریافت گردش کارت
 11. دریافت گردش حساب
 1. هزینه راه اندازی سیستم وابسته به امکانات سخت افزاری سیستم می باشد که با بررسی امکانات سخت افزاری اعلام می شود.
 2. به کسانی که سیستم را تهیه می کنند با هماهنگی بانک وام قرض الحسنه 100 میلیون تومانی داده می شود.
شماره تماس : 09138739467 کمالی